Zona pare tare frumoasa, ca multe zone montane. Am gasit si un link: https://ziarullumina.ro/societate/reportaj/crucea-talienilor-o-punte-intre-munte-si-cer-200459.html Insa aici sunt si alte povesti. Multumesc pentru calatorie, draga Carmen! Happy WW!❤️😘
Mulțumesc pentru link! Mai citisem despre istoria locurilor atunci când am trecut pe acolo, dar mi-a făcut plăcere să-mi reamintesc. ☺♥ Zile frumoase și fericite, dragă Suzana!
Așa-i la munte! Liniște și măreție, aș spune. Și e tare bine când poți ajunge acolo pe patru roți: :)) Zile fericite, cu tot ce îți dorești, dragă Vero! ☺♥
Zona pare tare frumoasa, ca multe zone montane.
RăspundețiȘtergereAm gasit si un link: https://ziarullumina.ro/societate/reportaj/crucea-talienilor-o-punte-intre-munte-si-cer-200459.html
Insa aici sunt si alte povesti.
Multumesc pentru calatorie, draga Carmen!
Happy WW!❤️😘
Mulțumesc pentru link! Mai citisem despre istoria locurilor atunci când am trecut pe acolo, dar mi-a făcut plăcere să-mi reamintesc. ☺♥
ȘtergereZile frumoase și fericite, dragă Suzana!
Frumoase locuri! Priveliştea e liniştitoare, chiar şi în poze.
RăspundețiȘtergereHappy WW, dragă Carmen!
Așa-i la munte! Liniște și măreție, aș spune. Și e tare bine când poți ajunge acolo pe patru roți: :))
ȘtergereZile fericite, cu tot ce îți dorești, dragă Vero! ☺♥
Frumos!
RăspundețiȘtergerePace și mult verde!
Zile cu bucurii, dragă Carmen!
Mulțumesc! Zile mereu împlinite, dragă Vero!
Ștergere