Mulțumesc, asemenea! ☺ E foarte frumoasă zona, așa cum e peste tot la munte, și un pic mai mult, că am copilărit acolo în vacanțele de vară. Happy WW, dragă Lili! ☺♥
Ce frumoooos....am simtit prospetimea aerului si am savurat frumusetea peisajului. La noi sunt zilnic peste 35 de grade, aerul arde...si sambata se va depasi recordul si temperaturile vor trece de 40! Pe masura ce imbazranesc, suport tot mai greu canicula. Mi ar fi prins si mie bine o gura de aer de munte! Iti doresc o vara minunata. Pupici și îmbrățișări, tiza draga 😘🤗 happy WW
E cald și la munte. Pe aici n-a fost încă atât de cald. În Iași ne-am apropiat de 30 de grade. La Ceahlău, în sat, era la fel. Pupici și îmbrățișări și de la mine! O vară mai răcoroasă decât se prevestește și numai zile fericite, că WW a trecut! ☺♥
Superba zona. Am vazut-o cu prea multi ani in urma.
RăspundețiȘtergereSper sa mai ajungem acolo. Multumesc pentru calatorie, draga Carmen!
Happy WW!❤️😘
Cu mare plăcere, dragă Suzana! Îți doresc să ajungi peste tot pe unde îți poftește inima!
ȘtergereHappy WW! ☺♥
E o călătorie frumoasă, chiar şi numai din mersul mouse-lui! 😊
RăspundețiȘtergereHappy WW, dragă Carmen!
Asta am și intenționat.
ȘtergereHappy WW, dragă Vero! ☺♥
Happy WW, dragă Carmen!🤗😘
RăspundețiȘtergereO vară cu multe călătorii!
Frumoasă zona!
Mulțumesc, asemenea! ☺
ȘtergereE foarte frumoasă zona, așa cum e peste tot la munte, și un pic mai mult, că am copilărit acolo în vacanțele de vară.
Happy WW, dragă Lili! ☺♥
Ce frumoooos....am simtit prospetimea aerului si am savurat frumusetea peisajului.
RăspundețiȘtergereLa noi sunt zilnic peste 35 de grade, aerul arde...si sambata se va depasi recordul si temperaturile vor trece de 40! Pe masura ce imbazranesc, suport tot mai greu canicula. Mi ar fi prins si mie bine o gura de aer de munte!
Iti doresc o vara minunata. Pupici și îmbrățișări, tiza draga 😘🤗 happy WW
E cald și la munte. Pe aici n-a fost încă atât de cald. În Iași ne-am apropiat de 30 de grade. La Ceahlău, în sat, era la fel.
ȘtergerePupici și îmbrățișări și de la mine! O vară mai răcoroasă decât se prevestește și numai zile fericite, că WW a trecut! ☺♥