miercuri, 24 iunie 2026

Muntele Ceahlău din mersul mașinii

 


 
 Pentru Miercurea fără cuvinte, gâzduită, ca întotdeauna, de Carmen.

8 comentarii:

  1. Superba zona. Am vazut-o cu prea multi ani in urma.
    Sper sa mai ajungem acolo. Multumesc pentru calatorie, draga Carmen!
    Happy WW!❤️😘

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Cu mare plăcere, dragă Suzana! Îți doresc să ajungi peste tot pe unde îți poftește inima!
      Happy WW! ☺♥

      Ștergere
  2. E o călătorie frumoasă, chiar şi numai din mersul mouse-lui! 😊

    Happy WW, dragă Carmen!

    RăspundețiȘtergere
  3. Happy WW, dragă Carmen!🤗😘
    O vară cu multe călătorii!
    Frumoasă zona!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Mulțumesc, asemenea! ☺
      E foarte frumoasă zona, așa cum e peste tot la munte, și un pic mai mult, că am copilărit acolo în vacanțele de vară.
      Happy WW, dragă Lili! ☺♥

      Ștergere
  4. Ce frumoooos....am simtit prospetimea aerului si am savurat frumusetea peisajului.
    La noi sunt zilnic peste 35 de grade, aerul arde...si sambata se va depasi recordul si temperaturile vor trece de 40! Pe masura ce imbazranesc, suport tot mai greu canicula. Mi ar fi prins si mie bine o gura de aer de munte!
    Iti doresc o vara minunata. Pupici și îmbrățișări, tiza draga 😘🤗 happy WW

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. E cald și la munte. Pe aici n-a fost încă atât de cald. În Iași ne-am apropiat de 30 de grade. La Ceahlău, în sat, era la fel.
      Pupici și îmbrățișări și de la mine! O vară mai răcoroasă decât se prevestește și numai zile fericite, că WW a trecut! ☺♥

      Ștergere